Термінал «Нової пошти» у Луцьку знищено шахедами

Термінал «Нової пошти» у Луцьку знищено шахедами

1 квітня внаслідок атаки шахедами було знищено термінал «Нової пошти» у Луцьку. Про це повідомила пресслужба компанії у своєму Telegram-каналі.

«Вранці ворог атакував дронами місто: зруйновано термінал «Нової пошти». Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали. 
Оцінка наслідків руйнувань триває. Детальна інформація щодо пошкодженого вантажу буде встановлена після ліквідації наслідків удару. Зараз на місці працює поліція та ДСНС. 
Компанія компенсує втрату відправлень клієнтам. Додаткову інформацію про відправлення можна знайти у трекінгу в застосунку».

Нагадаємо, що загалом за час повномасштабної війни росіяни пошкодили або зруйнували понад 400 відділень та терміналів «Нової пошти». Збитки компанії від знищення інфраструктури, зокрема через удари по терміналах у Харкові та Дніпрі, перевищили 1 млрд грн. Окрім того, знищено понад 129 тисяч посилок, а компанія втратила 255 працівників, які загинули на війні.

Раніше ми писали: