Термінал «Нової пошти» у Луцьку знищено шахедами

1 квітня внаслідок атаки шахедами було знищено термінал «Нової пошти» у Луцьку. Про це повідомила пресслужба компанії у своєму Telegram-каналі.
«Вранці ворог атакував дронами місто: зруйновано термінал «Нової пошти». Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали.
Оцінка наслідків руйнувань триває. Детальна інформація щодо пошкодженого вантажу буде встановлена після ліквідації наслідків удару. Зараз на місці працює поліція та ДСНС.
Компанія компенсує втрату відправлень клієнтам. Додаткову інформацію про відправлення можна знайти у трекінгу в застосунку».
Нагадаємо, що загалом за час повномасштабної війни росіяни пошкодили або зруйнували понад 400 відділень та терміналів «Нової пошти». Збитки компанії від знищення інфраструктури, зокрема через удари по терміналах у Харкові та Дніпрі, перевищили 1 млрд грн. Окрім того, знищено понад 129 тисяч посилок, а компанія втратила 255 працівників, які загинули на війні.
Раніше ми писали:
- У 2025 році українська залізниця зазнала понад 1100 ворожих атак. Протягом цілого 2025 року російські агресори атакували українську залізницю понад 1100 разів. За словами представників УЗ, це приблизно стільки ж, скільки було протягом 2023 та 2024 років разом узятих.
- Під час російської атаки пошкоджено чотири іноземні судна в українських портах. Йдеться про ракетно-дронову атаку, яку країна-агресор здійснювала у ніч на 26 грудня, повідомляють ЗМІ. Тоді під ударом опинилися порти Одеси, зокрема, річковий порт в Ізмаїлі, а також один з портових терміналів у Миколаївській області.
- Акваторію порту Південний тимчасово закрили. Акваторію порту Південний в Одеській області довелося тимчасово закрити через розлив рослинної олії після пошкодження одного з резервуарів. Причиною стали масовані російські атаки на портову інфраструктуру протягом 20-22 грудня.
- «Нова пошта» почала тестувати екзоскелети на складах. Це перший в Україні пілот екзоскелетів Hypershell у складських операціях. «Нова пошта» розглядає впровадження екзоскелетів, щоб зробити роботу на терміналах та депо безпечнішою та ефективнішою, а також зменшити фізичне навантаження на працівників.


