Ілон Маск і Telegram стають партнерами

xAI та Telegram стають партнерами

Сервіс зашифрованих повідомлень Telegram уклав угоду про партнерство з компанією штучного інтелекту Ілона Маска xAI. Керівник російського мессенджера Павло Дуров заявив, що його компанія розповсюдить помічника зі штучним інтелектом Grok серед «понад мільярда користувачів Telegram» та інтегрує його у свої додатки.

Як стало відомо, угода підписана поки що на один рік. Серед іншого, вона передбачає отримання компанією Дурова 300 млн доларів готівкою та акціями від xAI. Крім того, Telegram розраховує на 50% доходу від підписок своїх користувачів на xAI.

Раніше сервіс штучного інтелекту інтегрувала Meta через месенджер WhatsApp. Однак після цього споживачі стали масово скаржитися на нову розробку. Проте Дурова, схоже, така перспектива зовсім не лякає. Нагадаємо, що у серпні 2024 року його заарештували у Франції за звинуваченням у неналежній модерації застосунку Telegram, який став «чудовим майданчиком» для різного роду злочинців. 

З іншого боку, Ілон Маск, який витратив на розробку xAI понад 80 млрд доларів, дуже зацікавлений у просуванні свого продукту будь-якими способами. Адже він вступив у жорстку боротьбу з конкурентами, які пропонують аналогічні розробки з штучним інтелектом. 

Раніше ми писали: